7 инчен 1024*600 LCD Панел Дигитални LCD Екран + екран на Допир и се Вози Одбор(HDMI+VGA+2AV) за Малина ПИ Pcduino Cubieboard
Ново

7 инчен 1024*600 LCD Панел Дигитални LCD Екран + екран на Допир и се Вози Одбор(HDMI+VGA+2AV) за Малина ПИ Pcduino Cubieboard

DEN 1752.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
1024*600
тип на производ:
Панел LCD Комбо
Големина:
7.0
димензија:
165mm*100mm*5mm
Компатибилен :
Универзална
Интерфејс PIN:
50 пина

Избор на купувачот