1PC Machinists Чекан Безбедност Чекан геолошки Јаглероден Челик 100G/200G/300G Дрво се Справи со Мулти Алатка
Ново

1PC Machinists Чекан Безбедност Чекан геолошки Јаглероден Челик 100G/200G/300G Дрво се Справи со Мулти Алатка

DEN 289.00
DEN 566.40

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Карактеристики : Погоден за расчисти заварување згура метален лист На врвот може да биде исфрлен да се отстрани burrs Високо-одделение бело дрво се справи, се чувствуваат удобно,
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Тежина:
HEAD100g, HEAD200g, HEAD300g
is_customized:
Yes
Чекан Главата Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Примена:
Machinist Чекан
Бренд Име:
Р'DEER
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
75-100
Рачка Материјал:
Дрво
Карактеристики:
Мултифункционален
Чекан Тип:
Machinists чекан
Тип:
Machinists чекан
Материјал:
Јаглероден Челик
Рачка Материјал:
Дрво
Lenght:
280mm
Количина:
1pc
Спецификација:
100G/200G(Optional)
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 парчиња
кодот:
F07512003X

Избор на купувачот