Перници лето модата дом декоративни перници покрие автомобил дома декор фрли перници, перничиња cojines перница 45X45 cm
Ново

Перници лето модата дом декоративни перници покрие автомобил дома декор фрли перници, перничиња cojines перница 45X45 cm

DEN 158.00
DEN 188.16

Во форма достапна за нарачката


Перници лето модата дом декоративни перници покрие автомобил дома декор фрли перници, перничиња cojines перница 45 X45 cm
Материјал : лен
Опис : Не вклучувајќи Пополнување, го содржи само перници маска
Перница Спецификација Перници големина 45СМ×45СМ (Околу 17.1 во×17.1 во)
Перници големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0.8 во~1.2 во)
Производи Печатење : Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е солидна боја
Патент Локација : Невидливи патент на долната страна на Перница маска
За нега на Настава : Машина или Рака Мие, не Кајгана,Топло Железо ако е потребно
Клучни Зборови : Перница & Перница & Троседот Покрие & Перница Покрие & Перница Покрие & Перници Ги Красат & Custom Перници
Ве молиме имајте во предвид :
1. Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои.
2. Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината.
3. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење

Главните својства

Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Twill
Обликот:
Плоштад
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
ST7031306
is_customized:
Yes

Избор на купувачот