Висок Квалитет 2 Парчиња ЦРВЕНА Pickguard За Акустична Гитара додатоци
Ново

Висок Квалитет 2 Парчиња ЦРВЕНА Pickguard За Акустична Гитара додатоци

DEN 286.00
DEN 336.00

Во форма достапна за нарачката


Професионални гитара pickguard.Заштитете го вашиот гитара површина од рбет. Исто така добро деко за својата гитара. Abaxial површина со лепак,Лесен за инсталација 100% нов висок квалитет и тестирање е во ред Објект 100% како на сликата прикажани Бои : Црвена Материјал : ABS & ПВЦ Тежина : 7g/парче Одговара за 41" 40" гитара. Пакет се Вклучени 2 x Pickguard
Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1)Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ?http : //help.aliexpress.com/feedback_suppliers.html 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме

Главните својства

Број На Модел На:
акустична гитара pickguard
Бренд Име:
QHX
Тип:
акустична гитара pickguard
is_customized:
Yes
бои:
Црвена
Тежина:
7g/парче
Материјали:
ABS & ПВЦ
Димензија:
Како што е прикажано во слика

Избор на купувачот