Нови Пристигнување Фабрика Директно Продажба 7x9cm 50pcs/многу Мини Burlap Јута Drawstring Подарок Празник Декорација За Свадба Фаворизира
Ново

Нови Пристигнување Фабрика Директно Продажба 7x9cm 50pcs/многу Мини Burlap Јута Drawstring Подарок Празник Декорација За Свадба

DEN 288.00

Во форма достапна за нарачката

Ако нарачате повеќе од $300 , контактирајте со нас, се повеќе ГОЛЕМИ попусти. Кажете ми што треба производи, количината и адреса. Ние персонал ќе се вратам на вас организира точен цитат (во Рок од 12 часа). Вие контактирате со нас преку онлајн. Обичај етикета картички ( персонализирате вашата свадба ) : , Ако вашата цел е повеќе од $125 ,Етикета картичка е слободна ,Можете да ги добиете за слободни . Ние го цениме вашиот соработка и ви благодариме за да ни даде можност да им служи на вас !
Рачно изработени Природен Памук, Лен кеси Drawstring Торба Свадба
Подарок Перница 7x9cm Корист на Носителот Чоколадни Бонбони Пакети
Материјал : Јута
Големина : За 7x9cm
Тежина : Околу 4g/еез
Транспортни Услуги Во исклучителни околности, понекогаш тоа ќе земе различни начини на транспорт (и вашиот избор на логистика во различни начини), но тоа ќе се обезбеди навременост. (На пример : Можете да изберете локација за подигнување на курирска како овој начин на транспорт, Но ако локација за подигнување на товар склад наредени или не навремена испорака, ние ќе го изразиме на овој начин на транспорт е изменета на UPS-от) ве Молиме да плаќаат царински давачки во согласност со локалните закони и регулативи. Ветено од страна на добавувачот Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Гаранција за одржување Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година. Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети. (Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет). За Мене, Ние сме на свадба материјали снабдувач дека може да им даде на нашите клиенти на најевтиниот цена. Одобрението за промет на големо или мало, ќе може да снимите повеќе од 10% -20% пари на вашите трошоци. Нашата компанија прилог значење за високо на клиентите искуство. Сите производи биле тестирани строго, па ние може да обезбеди ниска цена за висок квалитет на производи на нашите клиенти. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние со нетрпение очекуваме да се соработува со вас.

Главните својства

боја:
Светло Сива, Темноцрвена, Кафеава, Црвена, Плава, Беж, Розова
is_customized:
Yes
Материјал:
Памук
Шема:
Растенијата
Повод:
Број на Компјутери:
1pc
Сигурен квалитет:
брза испорака
Магацин Адреса:
Жеџијанг Shaoxing
Професионални по-тим за продажба:
Брз одговор

Избор на купувачот