Прилично Измешани Чипка&Злато Сребро Линија Дизајн 20sheets Помине Уметност Decal Нокти 3D самолепливи Убавина Декорација Налепница Алатка
Ново

Прилично Измешани Чипка&Злато Сребро Линија Дизајн 20sheets Помине Уметност Decal Нокти 3D самолепливи Убавина Декорација Налепница

DEN 240.00
DEN 342.24

Во форма достапна за нарачката


КАРАКТЕРИСТИКИ :
- 100% Се со висок квалитет
Големина на : 6.4 x 5.2 cm
- Лесен за употреба и долготрајни
- Елегантен и модерен стил, лесно да одговара на било какви нокти во боја
- Нокти налепници се исто така евтини за убавината на вашите нокти , вие не треба да одат до продавница, сега и можете да поседувате убави нокти
- Погоден за вашата партија или модерен изглед
ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА :
- 20pieces Мешан Дизајн Совет Помине Уметност Налепница Decal
КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ :
- Чистење на површината на ноктите
- Одберете дизајн и кора надвор од вашите нокти
- Поставете ја налепницата на вашиот совет и нежно тријте
- Применуваат врвот палто за подобра заштита
Ако талкаат повеќе производи,ве молиме да кликнете
Answer : ___________________________ NOTE :
- Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ :
- Поради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
ПРЕВОЗОТ :
- Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
- Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "Кина Пост Воздух Mail"или"HK Пост Воздух Mail"(≤ 2 кг),"ЕМС"или"DHL"
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
ПОВРАТНИ информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Главните својства

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Големина:
6.5*5.2cm
Број На Модел На:
TT412
Стил:
самолепливи decal
Бренд Име:
AriesLibra
Материјал:
Хартија
Количина:
20sheets
Тип На Објект:
Налепница & Decal
Производ Единица:
PC
Име на производ:
Мешани Чипка Дизајн
категорија:
Помине Уметност
Тип:
ноктите налепница декорација
Материјал:
Хартија
налепница decal:
мешан дизајн
убавината додатоци:
ноктите налепница
декорација на нокти:
Ноктите Матрицата

Избор на купувачот