Аларм Часовниците Бонбони бои Созд Преносни мини Исклучување на децата студент часовник плоштадот Биро Табела подароци корист електронски
Ново

Аларм Часовниците Бонбони бои Созд Преносни мини Исклучување на децата студент часовник плоштадот Биро Табела подароци корист

DEN 314.00
DEN 455.04

Во форма достапна за нарачката

Ултра-тивка Прекрасна Нова Пристигнување Мини Преносни Транспарентен Јасно Кварц Десктоп Табела Аларм За Патување Дома Деца Деца
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Ние ќе ви ја испратиме нашата вашата стока во рок од 5 работни дена како Aliexpress признати вашата исплата.
1.Ние брод во светот со Кина пост воздух ,во САД ,од страна на E-пакет
2.Ние ги испратите вашите производи за бесплатен превозот од DHL/EMS кога цел достигне 200$
3. ако не добиете пакет по долго време ,ве молиме да се обиде да контактира со локалните поштата,понекогаш пакет се таму
Време на испорака 20-60 работни дена Кина пост воздухот (Да се Бразил,Русија ,е потребно долго време)
Време на испорака 5-8 работни дена Epacket
Време на испорака 8-20 работни дена EMS/DHL
ПОВРАТНИ информации
1. Ние не сакате да воспостави долго-рок пријателски деловен однос со вас,
па вашите повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете ни го вашето позитивно назад
2. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди
ВРАЌАЊЕ
1.Ако постојат некои оштетувања за време на превозот или квалитет.pls, контактирајте со нас во рок од 3 дена,
e-mail со фотографијата на производи. Ние ќе ви понуди наплата или размена за надомест на штета
2.Ние прифаќаме предмет на враќање без причина, но купувачот мора да ги плати враќање превозот цена

Главните својства

Тип:
Аларм Часовниците
Motivity Тип:
Дигитални
Материјал:
Пластични
Екран Тип:
Игла
Стил:
Модерна
Ширина:
43mm
Функција:
Антички Стил
Бренд Име:
XNCH
Број На Модел На:
xq00022
Обликот:
Плоштад
Тежина:
149g
Функција:
Snooze Функција
Дијаметар:
155mm
Должина:
15.5mm
Дисплеј Тип:
Игла
Форма:
Единствен Лик
Обликот:
Плоштад
Се користи за:
Студија, подарок, Мрзливи будилник
Големина на:
155x155x43mm

Избор на купувачот