2017 рачно изработени 6 Големина на Чаша Црвено Бубамара Круг Flatback Камео Cabochon Domed DIY Накит Шарм Фото Pendant Поставување
Ново

2017 рачно изработени 6 Големина на Чаша Црвено Бубамара Круг Flatback Камео Cabochon Domed DIY Накит Шарм Фото Pendant Поставување

DEN 132.00
DEN 160.80

Во форма достапна за нарачката


77

Главните својства

Метална боја:
10мм 50pcs, 12mm 48pcs, 14mm 35pcs, 16mm 28pcs, 18mm 20pcs, 20mm 20pcs
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
1810206
Бренд Име:
Aogue
Метали Тип:
Стакло
Точка име :
Висок Квалитет на Стакло Cabochon Круг Рамен грб Камео Cabochon
Објектот Големина:
10мм,12mm,.14mm,16mm,18mm,20mm
објектот пакување:
Види ја изберете
Тип На Објект:
бубамара
Објектот Форма:
Круг
Објектот материјал:
кристално стакло
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Професионални Кориснички услуги
користат за:
DIY Одговара Фото накит Шарм одлуки Pendant наоди Додатоци
is_customized:
Yes

Избор на купувачот