MiLight Светлината Dimmer 6W/12W RGBCCT (RGB+Топло Бела/Бела) led вградна светилка панел светлина wifi led контролер 2.4 G Далечинска Контрола
Ново

MiLight Светлината Dimmer 6W/12W RGBCCT (RGB+Топло Бела/Бела) led вградна светилка панел светлина wifi led контролер 2.4 G Далечинска

DEN 898.00
DEN 1151.52

Во форма достапна за нарачката


Ми Светлина 6 W/12 W RGBCCT (RGB+Топло Бела/Бела) led вградна светилка панел светлина wifi led контролер 2.4 G Далечинска Контрола на Осветленоста Dimmer

Главните својства

Wattage:
6W RGBCCT Downlight, 12W RGBCCT Downlight
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
сертификација:
CE
Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Примена:
Трпезарија
Моќ Толеранција:
10%
Број На Модел На:
6W/12W RGB+УПТ LED вградна светилка
Гаранција:
1 години
Напон:
85-265V

Избор на купувачот