трговија на големо 100pcs/многу SLA-05VDC-SL-C 30A 6feet реле
Ново

трговија на големо 100pcs/многу SLA-05VDC-SL-C 30A 6feet реле

DEN 2784.00

Во форма достапна за нарачката


трговија на големо 100pcs/многу SLA-05 VDC-SL-C 30 A 6feet реле

Главните својства

Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
цврста состојба реле
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
SLA-05VDC-SL-В
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Напон:
5V
Употреба:
Општа Намена

Избор на купувачот

UCC28C45D UCC28C45 28C45 SOP8 TI
Ново
UCC28C45D UCC28C45 28C45 SOP8 TI
Во форма достапна за нарачката
DEN 827.00
Класификација на производот: