Замена на Проектор Светилка Со Станбен DT00841 За CP-X200/CP-X205/CP-X300/CP-X305/CP-X308/CP-X400/CP-X417/ED-X30 3pcs/многу
Ново

Замена на Проектор Светилка Со Станбен DT00841 За CP-X200/CP-X205/CP-X300/CP-X305/CP-X308/CP-X400/CP-X417/ED-X30 3pcs/многу

DEN 5616.00
DEN 6240.00

Во форма достапна за нарачката


Бренд Нови Замена проектор Сијалица/Светилка Со Станбен DT00841 For CP-X200/CP-X205/CP-X300/CP-X305/CP-X308/CP-X400/CP-X417/ED-X30/ED-X32 3pcs/многу
Компатибилен За следните Модели :
CP-X200
CP-X205
CP-X300
CP-X305
CP-X308
CP-X400
CP-X417
ЕД-X30
ЕД-X32
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Врати 1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. 2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во прво време ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatine повратни информации 3. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 4.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . 5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа Контакт 1.Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours 3.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата за вас автоматски.

Главните својства

Број На Модел На:
CP-X200/CP-X205/CP-X300/CP-X305/CP-X308/CP-X400/CP-X417/ED-X30/ED-X32
Бренд Име:
bipu

Избор на купувачот