Секси долна Облека Црно Тело чорапи Секси Мажи Тело Pantyhose Отвори Crotch Тесни Чорапи Транспарентен Pantyhose BA055
Ново

Секси долна Облека Црно Тело чорапи Секси Мажи Тело Pantyhose Отвори Crotch Тесни Чорапи Транспарентен Pantyhose BA055

DEN 150.24

Во форма достапна за нарачката

Добредојде и фала u за шопинг , Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-Маил. Секој Објект Е, Ние Внимателно Одбрани! Вашето задоволство е наша извршување
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Специјална Употреба : Егзотични Облека , секси долна облека во Боја : како на слика покажува Само една големина слободни големина ,одговара за хип околу 90-102cm ,половината околу 58-80см ,биста околу 86-100cm. ВИСИНА : 155~175 CM БИСТА : 30~37 INCHES = 77~100 CM ПОЛОВИНАТА : 26~30 INCHES = 66~80СМ КОЛКОВИТЕ : 30~38 INCHES = 76~102 CM Модел : Висина : 170cm; Тежина : 53 KG; Биста : 92cm(35inches); Половината : 62cm(25inches); Колковите : 96cm(36inches) Пакет : 1 X секси носат (едноставна пакување)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Користи слична облека да се споредат со големина.
Превозот : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Превозот нормално трае 30 до 60 дена(руската Федерација 90days), додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Ве молиме не се отвори спор пред тоа време ако пратката не пристигнување. Убаво комуникација е најдобар начин да се решат проблемите. Ви благодариме за вашата поддршка и доверба.

Главните својства

Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Фланелен
Материјал:
Најлон,Rayon,Полиестер
Број На Модел На:
BA05500010
Бренд Име:
Candiway
Секси долна Облека Црно Тело чорапи:
Секси Мажи Тело Pantyhose Отвори Crotch Тесни Чорапи

Избор на купувачот