Кендис guo Metoo кадифен играчки цртан филм животинско Antarctic јужниот пол симпатична пингвин семејство бебе дете роденденски подарок божиќ сегашноста 1pc
Ново

Кендис guo Metoo кадифен играчки цртан филм животинско Antarctic јужниот пол симпатична пингвин семејство бебе дете роденденски

DEN 683.00
DEN 719.04

Во форма достапна за нарачката

NICI кадифен играчки полнети кукла 3 D хартија градењето модели на Пластични загатки Легура автомобил модел Montessori дрвени играчки 3 D дрвена сложувалка модел на 3 D градење на блок модел Магнетни учење кутија Магнетни топка држи Бебе кревет штракаат круг
Драги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.
Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .
Ви благодарам многу!
Кендис guo Metoo кадифен играчки цртан филм животинско Antarctic јужниот пол симпатична пингвин семејство бебе дете роденденски подарок божиќ сегашноста 1pc
Материјал : кадифен
Боја : како на сликата покажува
Стил : пингвин
Големина : за 22cm 29cm и 33cm
Тежина : околу 0.2 kg 0.3 кг и 0.4 kg
За големината : како и сите кадифен играчки е направен од страна на лица, тоа ќе биде нормален, да постојат малку во разликата. Ние и ветуваме да ви испрати најдобриот една, ви благодарам многу
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.

Превозот :
ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПРЕД ДА ГО КУПАТ!
1), ќе обезбеди бесплатен превозот за повеќето купувачи,а defaut начин на транспорт е Кина се Регистрирани Воздух Mail.Ние испраќање на поштата во 2-3 дена,тогаш тие ќе треба 7-60 дена за испорака објект за вас, различни земја треба различно време.Се надеваме дека ќе може да се разберат нас,ви благодарам многу!
2) Ако ви треба одредено транспорт,како Fed Ex,DHL,UPS-от,EMS ..ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се коригира цената за превозот надомест,не грижете се,тоа е мора да се биде најдобар цена е премногу.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Мини,Интерактивни,Образовни,Модел
Пол:
Унисекс
Животни:
Пингвин
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Бренд Име:
кендис guo
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Број На Модел На:
01325123
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Предупредување:
No
Форма:
Цртан филм

Избор на купувачот