SCD048 Топла Балон Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Картички Албум Декорација Втиснување Папка Умре Машина Дефиниција
Ново

SCD048 Топла Балон Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Картички Албум Декорација Втиснување Папка Умре Машина Дефиниција

DEN 134.00
DEN 192.00

Во форма достапна за нарачката

ПРОМОЦИЈА
започнете
крајот
Висок квалитет и прецизност јаглероден челик гравирање сечење дефиниција, сечење Умира Висок квалитет на обработка технологија, нормално материјал не се споредливи. Со употреба на крос-машина за сечење, повеќето од крст-машина за сечење може да се користат за тоа. Големина : 6*7,6 cm


Главните својства

Број На Модел На:
SCD048

Избор на купувачот