Топла Продажба на Жените Домот Лажни Јака Жените Сива боја Дијамант кој се одвојува Кошула, Џемпер Лажни Јака
Ново

Топла Продажба на Жените Домот Лажни Јака Жените Сива боја Дијамант кој се одвојува Кошула, Џемпер Лажни Јака

DEN 252.00
DEN 300.48

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Елегантен и модерен лажни јака ѓердан.
Удобни и погодни да се носат.
Лесно да се одговара на сите вашата јака помалку костим.
Голема Костим Додаток за Партиите.
Прекрасен подарок за жени или женски пријатели.
Спецификации :
Материјал : Памук
Боја : Бела
Количина : 1 Компјутер
Големина : Една Големина одговара на Повеќето
Должина : Околу. 29cm/11.42 инчен
Пакетот вклучува : 1 x Лажни Јака
Answer : ___________________________ Note :
1. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2. Ве молиме овозможи 1-3 СМ разликува поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните својства

Бренд Име:
SAFENH
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Врски Тип:
Монтажни јаки
Големина:
One Size
Број На Модел На:
G-SH-WAC-120
Тип На Објект:
Врски

Избор на купувачот