Апарати за домаќинство ' Рѓосувачки Челик DIY Глупак Машина за Правење Притискање на Тестенини Машина Мултифункционален Возен Ѓумбир Лук Grater Храна Мелници
Ново

Апарати за домаќинство ' Рѓосувачки Челик DIY Глупак Машина за Правење Притискање на Тестенини Машина Мултифункционален Возен

DEN 143.00
DEN 201.60

Во форма достапна за нарачката

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Враќање & Наплата :
1.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
Shippment :
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Лесно да се чисти, издржливи за долго време се користи. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси.
2) Производи се оштетени вештачки страна на клиентите
3) Делови за исчезнати од страна на клиентите
Повратни информации :
1.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Пакет Листата :
1x тестенини машина
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
4) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Подолу ситуација не поддржува политика за наплата :
1) Клиенти нареди погрешно производи. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
.
Материјал : 430 нерѓосувачки челик
Големина на : 16*7*3. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7) врз основа на акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Апарати за домаќинство ' Рѓосувачки Челик DIY Глупак Машина за Правење Притискање на Тестенини Машина Мултифункционален Возен Ѓумбир Лук Grater Храна Мелници 20
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем се додека не се направи сте задоволни со нас.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.1 cm
Боја : Сребрена
Совети : ве Молиме имајте во предвид сите големина тежина и боја може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.
Добар помошник кујна gadget за готвење.
6) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме за разбирањето!
4. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачката автоматски ќе се затвори во купувачот не плаќаат по 20 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
5) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Главните својства

Тип:
Тестенини Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
H50120
Тестенини Алатки Тип:
Ролери Dockers
Бренд Име:
Се Омажи Брат
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Домаќинство Готвење Алатка:
тестенини глупак машина

Избор на купувачот