Аквариум Автоматско Syphon Управувана Cleaning Tool Риба Резервоарот Батеријата Вакуум Чакал Вода Филтер За Почиста Водни Миленичиња Снабдување
Ново

Аквариум Автоматско Syphon Управувана Cleaning Tool Риба Резервоарот Батеријата Вакуум Чакал Вода Филтер За Почиста Водни Миленичиња

DEN 864.00
DEN 1328.64

Во форма достапна за нарачката

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
2, ве Молиме внимателно да ги видиш на големината на производот. Поради Царинење дополнителни трошоци или одложување може да се случи за време на меѓународната трговија.
Важна Забелешка :
1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат. Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. Големината може да биде малку вештачки грешка при мерење, ве молиме да се разбере. Вашата поддршка е нашата најголема мотивација.
5, што се Користи како вода за св вода промени, или да го испразните аквариум кога ќе го поврзете цревото за да штекер.
[xlmodel]-[custom]-[39417]
Спецификација :
Боја : Покаже како на слика
Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика и Електронски Компоненти
Моќ Барање : 2 x Батеријата (C/LR14,Не се вклучени)
Проток : 520 l/h
Максимална вода, длабочината : 52cm
Пакетот вклучува :
1 x Риба Резервоарот Чакал Почиста
Функција :
1, 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Не отворајте спор, без било каква комуникација. Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Се врати превозот цена е платена од страна на купувачот (Освен на неисправни објект). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
3, Отстранете ја валкани работи, од дното на вашиот аквариум ефикасно. Сите производи " големина е прирачник за мерење, па таму е 1-50px грешка понекогаш. Ако имате било какви прашања ,pls се чувствуваат слободни да не контактирате на Trade Manager или е-пошта. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само.

Главните својства

Бренд Име:
MEANGOOD
Тип:
Риба
Материјал:
ABS Пластика
Објектот:
Аквариум Автоматско Чистење Алатка
Максимална вода длабочина:
52cm
Type1:
Риба Вакуум Резервоарот Чакал Вода Филтер
Type2:
Прилагодлива должина
моќност:
2x1.5V Батерија(Не се вклучени)
Проток:
520 l/h
Број На Модел На:
SKU129

Избор на купувачот