Моден Bi-2 Bodybuilding Резервоарот Врвот без Ракави Памук Тренингот Резервоарот Врвот Мажите Црна/Бела Рок Музички Бенд Лето Вест Плус Големина XXS
Ново

Моден Bi-2 Bodybuilding Резервоарот Врвот без Ракави Памук Тренингот Резервоарот Врвот Мажите Црна/Бела Рок Музички Бенд Лето

DEN 384.00
DEN 547.68

Во форма достапна за нарачката


Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг модел, pls контактирајте со нас. Плаќање : со Кредитна картичка на линија е достапна.Ние го прифатат плаќање преку Paypal,T/T и Western Union. По вашата исплата расчисти ние ќе ја испорача во рок од 3 работни дена. Ако постои било увозни давачки или даноци, тоа е купувачот одговорност Гаранција 1. Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на секој производи ги продаваат, што не може да се гарантира сите купувачи ќе биде 100% задоволни со нив поради различни причини.Но, без оглед што и да се случи, ние и ветуваме ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем, и тоа за време на трансакции. 2.Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите или размена, pls контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од датумот на добивање на пратката. 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Главните својства

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
LUCKYFRIDAYF
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
No
Број На Модел На:
bi-2
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Јака:
О Деколте
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Мажи
боја:
Црна / Бела / Сива / Сина
Пол:
Мажи
За луѓето:
младите луѓе
Точка име :
резервоарот врвот мажи
Производот:
лето вест
стоки:
Bodybuilding Кошула
Тип:
Без ракави
Сезоната:
Лето
квалитет:
Висок квалитет
Оригиналното Место:
Кина

Избор на купувачот