Ретро камен линии Лаптоп Decal Налепница на Кожата За MacBook Air Про Ретината 11 13 15 Винил Случај Mac Лаптоп Тело Целосно Покривање на Кожата
Ново

Ретро камен линии Лаптоп Decal Налепница на Кожата За MacBook Air Про Ретината 11 13 15 Винил Случај Mac Лаптоп Тело Целосно

DEN 495.00
DEN 575.52

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики на производот : Направен од Премиум винил оценет за 4 до 6 години на употреба на отворено и 7+ години за внатрешна употреба. Лесно се отстрануваат без остатоци и без да се оштети површината. Прецизност-cut, совршено се вклопуваат. Се интегрираат со LED apple. Прашина-доказ, Вода-доказ, Масло-доказ. Пакување вклучуваат : 1 buc предната маска целосна кожата налепница
* забелешка : ова е налепници,не е случај

Главните својства

Апликацијата Лаптоп Големина:
12 Ретината, 2016 Про 13, 2016 Про 15, 11 (Воздух), 13 (Воздух), 13 (Ретината), 15 (Ујп), На 15 (Ретината), 13 (Про)
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
17-3
Материјал:
ПВЦ
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Sanalyn

Избор на купувачот