100pcs 10мм Нерѓосувачки Челик Вратоврска Tac Lapel Pin Стискаш Спојки Назад Backings За Брошеви Иглички Круг на Ѕвонење
Ново

100pcs 10мм Нерѓосувачки Челик Вратоврска Tac Lapel Pin Стискаш Спојки Назад Backings За Брошеви Иглички Круг на Ѕвонење

DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката

Материјал : никел позлатен месинг Замена за pin спојки грбот се Применуваат за lapel игли, вратоврска tacks, цитат барови, услугата барови и накит Големина : 10 mm во дијаметар Задржи вратоврска во место во важните моменти во животот

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
двојно еден
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките

Избор на купувачот