Нови Пристигне Големо Нерѓосувачки Челик Среќа Pendant За Мажи Девојка 200pcs/многу Бесплатен Превозот Промотивен Производ
Ново

Нови Пристигне Големо Нерѓосувачки Челик Среќа Pendant За Мажи Девојка 200pcs/многу Бесплатен Превозот Промотивен Производ

DEN 9215.52

Во форма достапна за нарачката


Не ' рѓосувачки челик накит се повеќе и повеќе станува популарен низ целиот свет.
Нејзините карактеристики : анти-киселина, анти-алкално, нема да исчезнат, ќе не доведе до алергија, нема да ја измени,тешко и shinny.
Производот Информациите Кои :
Име : мода pendant
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик
Големина на : 30*31*1.65 мм
Боја : сребрена

Главните својства

Бренд Име:
hengke
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DHP-002
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Сребро.
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
30*31*1.65 мм
Стил:
моден pendant
Накит Тип:
Привезоци или Уроци
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Привезоци или Шарм Тип:
Шарм Приврзоци
Повод:
подарок
Накит Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Главниот Камен:
нема камен

Избор на купувачот