Децата двоен слој памучна газа печатење handkerchief шамија бебе handkerchief хранење салфетка 8 парчиња предиво крпа платно
Ново

Децата двоен слој памучна газа печатење handkerchief шамија бебе handkerchief хранење салфетка 8 парчиња предиво крпа платно

DEN 331.20

Во форма достапна за нарачката


Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари. Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели.Ви благодариме за разбирањето! Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами. Ние сме само поделена на машки и женски боја 8 компјутери/поставува Големина : 30 X30cm
Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере.По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот!
трговија на големо :
Сите објекти во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена. Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!.
Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме!
Разбирањето и довербата е основа за соработка.
Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила. Ви благодариме и имаат убав ден. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0.Боја со случаен избор Постојат повеќе од сто различни бои.
Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет.
времето за испорака
По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро.
Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата.

Главните својства

Возрасна Група:
Бебиња
Возраст Опсег:
13-18 месеци,0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци,19 до 24 месеци
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
100% Памук
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
децата основни
Тип:
Рака Крпа
Број На Модел На:
Y124-2

Избор на купувачот