100Pcs/Многу Алуминиум Рамна Глава Занитвам Орев Слепи Вметнете Орев ЗАНИТВАМ-НУТ
Ново

100Pcs/Многу Алуминиум Рамна Глава Занитвам Орев Слепи Вметнете Орев ЗАНИТВАМ-НУТ

DEN 360.00

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",
Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 години
Добредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.
Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,
ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Главните својства

матични должина:
М3, М4, М5, M6, М8, M10
Број На Модел На:
Повеќе
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Алуминиум Легура
Бренд Име:
Premintehdw
is_customized:
Yes
Спецификација:
M6

Избор на купувачот