Ракетен атомска бомба и водород бомби хартија 3 д модел на DIY зрачење 3 мали минијатурни бомби за домашна
Ново

Ракетен атомска бомба и водород бомби хартија 3 д модел на DIY зрачење 3 мали минијатурни бомби за домашна

DEN 504.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

боја:
25cm, 75см
Пол:
Унисекс
Материјал:
Хартија
Возраст Опсег:
> 6 години
Тип:
хартија модел
Тема:
Филм & TV
Предупредување:
Треба да го заврши тоа
Број На Модел На:
бомби
Бренд Име:
GRAPMAN
Скала:
1

Избор на купувачот