10 Парчиња Сребро/ Gold/Розово злато /Црна Нерѓосувачки Челик Rolo Синџири За Етерични Масла Locket Ѓердан DIY Накит
Ново

10 Парчиња Сребро/ Gold/Розово злато /Црна Нерѓосувачки Челик Rolo Синџири За Етерични Масла Locket Ѓердан DIY Накит

DEN 556.80

Во форма достапна за нарачката


10 Парчиња Сребро/ Gold/Розово злато/ Црна Нерѓосувачки Челик Rolo Синџири За Етерични Масла Locket Ѓердан DIY Накит
****************************************************************************************************************************************************************************
****************************************************************************************************************************************************************************
*******************************************************************************************************************************************************************************
Состојба 100% Нов Материјал 316 L не ' Рѓосувачки Челик Големина 45/50/60/70/80см Боја Сребрена/Gold/Розово злато/Црна Количество 1 Lot Дел Не. КООРДИНАТОР Забелешка
Прифатени методи за плаќање :
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Како да се плати со кредитна картичка :
Кога ставање на вашата нарачка, одберете кредитна картичка сакате да ја платите со и вие ќе бидете насочени кон сигурна исплата страница. Тогаш едноставно следете ги инструкциите на екранот.
Како да се плаќаат со Банкарски Трансфер :
1.На исходот страница, изберете Банкарски Трансфер, како начин на плаќање.
2.Во Банкарски Информации дел, ќе видите Зачувам информациите на сметката што треба да се пренесе на вашата исплата.
3.Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации. 4.Одете на вашата локална банка за пренос на вашата исплата. Донесе печатени Банкарски Трансфер на Информации и да го покаже на банкарски службеник, пред да се изврши уплатата. Откако заврши, вашата исплата ќе се одржи безбедно во Зачувам сметка. 5.Ако статусот на вашата нарачка не е променет, да 1 Cbuyer има платено цел 1 D 5 дена откако ќе 19ve платени, ве молиме контактирајте со нас 6.Кога го користите банкарски трансфери, ве молиме трансфер доволно пари за да се покријат сите банките од плаќање на услуги. Ова ќе осигура дека ни ја прима вашата целосна исплата и ќе ви помогне да се избегне монетарната загуба предизвикана од наплата или спорови.
Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не се плаќање погоре, ние ќе ви каже како да се плати со користење на други методи за плаќање.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
За превозот : Постојат различни превозот методи да се избере
Превозот Метод RU Превозот
(Просечна Превозот Време) БР Превозот
(Просечна Превозот Време) НИ Превозот
(Просечна Превозот Време) International Shipping
(Просечна Превозот Време) E-Пакет(>200g) / / 7-15 Дена / Кина Пост 30-60 Дена 30-60 Дена / 20-30 Дена Изразат Испорака
(ЕМС/DHL/Федекс/ДПД/UPS-от) 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Нашата компанија е една од најголемите накит suppilers,која е основана во 2016 година во Жеџијанг во Кина . Имаме повеќе од 300 Службеници,тие се внимателни,ефикасна,одговорна. Имаме Десетици илјади ставки,ќе имате повеќе избор. Ние нормално испрати парцели во рок од 3 дена за време на работни денови.
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Купувачот Заштита
Отворете го locket со вметнување на вашиот нокт во рецка на страната на locket. Откако се отвори, вметнете масло подлога и да се додаде за да 1-3 капки од вашето омилено етерично масло потоа затворете го locket.

Главните својства

Метална боја:
45СМ Сребро, 45СМ Розово Злато, 50CM Сребро, 60СМ Сребро, 80СМ Сребро, 70CM Сребро, 45СМ Злато, 50CM Злато, 60CM Злато, 70CM Злато, 80СМ Злато, 50CM Розово Злато, 60CM Розово Злато, 70CM Розово Злато, 80СМ Розово Злато, 50CM Црна, 60CM Црна, 70CM Црна, Црна 80СМ
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
NC01
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Кристал Приказна
Стил:
ѓердан синџир
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
боја:
Sliver/Gold/Розово злато/Црна
Големина:
45/50/60/70/80cm
ОДГОВАРА ЗА:
ѓердан pendant

Избор на купувачот