Топла Продажба на Големо Хематит Со Сив Камен Популарни Нов Модел Мушка Нараквици Накит за Мажи Шарм Хривнија
Ново

Топла Продажба на Големо Хематит Со Сив Камен Популарни Нов Модел Мушка Нараквици Накит за Мажи Шарм Хривнија

DEN 136.00
DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката


Хематит Со Сива Џаспер Камен Хривнија должина default 19cm (уредувачки)
Мушка Големина : 8mm

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Топката
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Пол:
љубителите'
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
YMORL
Затворач Тип:
Чипка-Up

Избор на купувачот