Оригиналниот 10.1 инчен 40PIN острината на оддалеченост 1024x600 HD TFT LCD Екран FPC1014003-1 FPC1014003 за Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен превозот
Ново

Оригиналниот 10.1 инчен 40PIN острината на оддалеченост 1024x600 HD TFT LCD Екран FPC1014003-1 FPC1014003 за Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 1346.00
DEN 1584.00

Во форма достапна за нарачката


1___

Главните својства

Број На Модел На:
FPC1014003-1
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
htytech
верзија:
истата слика

Избор на купувачот