Дневна Соба или Хотел Cortians Sunshade Прозорец Завеси плажа сценографијата Врвот Класичен 3D Европски Стил завеса стилови за спални соби
Ново

Дневна Соба или Хотел Cortians Sunshade Прозорец Завеси плажа сценографијата Врвот Класичен 3D Европски Стил завеса стилови за

DEN 4602.00
DEN 9024.00

Во форма достапна за нарачката


Топ Класичен 3 D Европски Стил 3d плажа сценографијата прозорец завеса decors
завеса големина на :
други големина на :
ако ви треба други големина ,ве молиме да ми кажете широк и висок за вашата големина ?ние ќе се прилагодите за вашата големина .
произведе слика :
производ пакет :
3d завеси, Завесата на прозорецот соба, Мода 3d странични, Завеси за дневна соба, Завеси за спална соба

Главните својства

Големина:
Wide264cm High 241cm, Wide300cm High270cm, Wide203cm High241cm, Wide264cm High213cm, Wide360cm High269cm, Wide203cm High160cm, Wide264cm High160cm, Wide203cm High213cm, Wide350cm High250cm, Wide360cm High250cm, Wide380cm High260cm, Wide420cm High270cm, Wide510cm High260cm, Wide600cm High270cm
Обработка:
Удирање
Локација:
прозорецот
Стил:
Европа
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
F24
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени

Избор на купувачот