M4 Морски Приставане Нерѓосувачки Челик, Око за Око Вртливата Прстен, 3PCS
Ново

M4 Морски Приставане Нерѓосувачки Челик, Око за Око Вртливата Прстен, 3PCS

DEN 345.00
DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката


Морски Приставане Нерѓосувачки Челик, Око за Око Вртливата Прстен Наменета за апликации каде брз вртливата собранието со кука или за брз линк се очекува. Идеална морски приставане алатка. Едноставен и лесен за употреба.

Главните својства

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
M4
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот