за huawei чест 8 случај флип кожа 5.2 инчен оригинални мобилен телефон школка случај покритие за huawei чест 8 поклопец funda honor8 coque
Ново

за huawei чест 8 случај флип кожа 5.2 инчен оригинални мобилен телефон школка случај покритие за huawei чест 8 поклопец funda

DEN 117.00
DEN 171.84

Во форма достапна за нарачката

за huawei чест 8 случај флип кожа 5.2 инчен оригинални мобилен телефон школка случај покритие за huawei чест 8 поклопец funda honor8 coque
Дрво текстура стп кожа кожа
Гумена облога пластични внатрешна случај
Количка за гледање стојат функција
Една карта сопствениците внатрешни работи
Без мало пакет
Компатибилен со :
За Huawei Чест 8
Пакет се вклучени :
1 x Дрво Текстура Кожа Маска

Главните својства

Бренд Име:
DOB
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
5.2 inch
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Украсени
Карактеристики:
дрво шема
боја:
Морнарско Сина,Розова,Роза,Небо Сина,Црна,Зелена
Големина:
For Huawei Honor 8 Case
Тип:
За Huawei Чест 8 Случај Кожа
Материјал Тип:
СТП Кожа Случај За Huawei Чест 8
Исти Телефон:
За Huawei Чест 8 Случај Флип
Дизајнер:
TGD Телефон Случаи За Huawei Чест 8
Компатибилен Модел:
За Huawei Чест 8 Случај Силикони
Мало Пакет:
Оригиналниот Retial Пакет За Huawei Чест 8
Компатибилен Телефон:
За Huawei Чест 8 Случај Маска
Број На Модел На:
Маска За Huawei Чест 8

Избор на купувачот