Топла Патот Велосипедизам Издржлива Пластика handlebar Еден Пар Велосипед Велосипед Handlebar Костец се Справи со Бар Капа Крајот Приклучоци 8 Бои
Ново

Топла Патот Велосипедизам Издржлива Пластика handlebar Еден Пар Велосипед Велосипед Handlebar Костец се Справи со Бар Капа Крајот

DEN 144.00
DEN 204.96

Во форма достапна за нарачката


Опис на производот Лесно да се инсталира Материјал : Пластични Применливи на патот велосипед, планински велосипед Погоден за 22mm калибар handlebars Количина : 1 Pair ЗАБЕЛЕШКА : Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име

Главните својства

Ширина(см):
3cm
Должина (cm):
13cm
Бренд Име:
тркало до
Материјал:
Пластични
боја:
Црвено, Жолто Црно И Сино Зелена Бела Пурпурна Сива
Пакување:
Мало ознаки & Polybag
Потекло:
Произведено во Кина (Копно)

Избор на купувачот