Компатибилен Проектор Голи Светилка 78-6969-9260-7 / EP8746LK За ПРОЕКТОР 3M MP8647 / MP8720 / MP8746 / MP8747
Ново

Компатибилен Проектор Голи Светилка 78-6969-9260-7 / EP8746LK За ПРОЕКТОР 3M MP8647 / MP8720 / MP8746 / MP8747

DEN 1550.00
DEN 1632.00

Во форма достапна за нарачката


1)Дел број : 78-6969-9260-7 / EP8746 LK
2)број на Моделот : За 3 M MP8647 / MP8720 / MP8746 / MP8747

Главните својства

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
78-6969-9260-7 / EP8746LK
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CQC
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
160W
Карактеристики:
голи светилка

Избор на купувачот