7/8 Т-adaper Тоалет Рачни Пелена Sprayer Мијалник Shattaf Туш+Црево+Носителот
Ново

7/8 Т-adaper Тоалет Рачни Пелена Sprayer Мијалник Shattaf Туш+Црево+Носителот

DEN 1104.00
DEN 1239.84

Во форма достапна за нарачката


Опис Spary Тип : Хоризонтална Вентил Тип : Керамички Вентил Мијалник Спреј : Супериорен Пластика, ABS Црево : Нерѓосувачки Челик Носителот : Супериорен Пластика, ABS Крај : Хром врска : G1/2" Работен Притисок : 0.1-1.0 Mpa Пакет се вклучени : 1 x ABS Носителот 1 x 1200mm од не 'Рѓосувачки Челик црева 1 x ABS Мијалник спреј 1 x 7/8" Т-полнач за батерии 1x инструкции за инсталација 1x Тефлон лента(дар)

Главните својства

Spary Тип:
Хоризонталната
Бренд Име:
Orhem
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Тапа Допирање:
Една Дупка
Допрете дупка:
Една Дупка

Избор на купувачот