2 Звучници 4 Обврзувачки Пост Опкружувачки Звучници За Домашно Кино Ѕид Лице Плоча Faceplate
Ново

2 Звучници 4 Обврзувачки Пост Опкружувачки Звучници За Домашно Кино Ѕид Лице Плоча Faceplate

DEN 368.64

Во форма достапна за нарачката

Испорака методи :
За Царинските :
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 4 Порти Злато Обврзувачки Мислења (Еден Црвен,Еден Црн), 2. Големина : 86 x 86 mm 6. Пратката е бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или вкупна цена е повеќе од 120 долари, ние ќе ги искористиме EMS,DHL,UPS-от, итн или на брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија.
Враќање :
1.Прифаќаме само предмети да се врати ако објектот цена повеќе од 50 долари ( ве Молиме прочитајте ги внимателно пред да го ставате ред)
6.Количина : 1 парче/10pieces/20pieces /30pieces Стр ackage се вклучени : 1 x 4 Порти Обврзувачки Мислења Ѕид Плоча
Пратката&Плаќање :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе се испраќаат на парцела во 1-3 дена откако ќе се направи исплата. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Производи за пакување ќе биде предмет на какви било промени без дополнителни известувања. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние сме среќни да го следат вашите упатства. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел, без или пониските увозни давачки, ние ќе го пријават како "Подарок" со помала вредност што не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
1.Конектори се исти и на предната и задната 10. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации до нас. База : електронски компоненти 5. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.

Главните својства

Должина на кабел:
ѕид плоча
боја:
1PC, 10PCS, 20PCS, 30PCS
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
dower мене
Тип:
Кабел Адаптер
Тип:
ѕид плоча
Тип На Врска:
говорникот
Големина:
86 x 86 mm

Избор на купувачот