FS 2017 Широк Обод Зима Топла Капа За Жена Елегантен Лак Дама Гроздобер Црква Cappello Chapeu Fedora Згусне Капи
Ново

FS 2017 Широк Обод Зима Топла Капа За Жена Елегантен Лак Дама Гроздобер Црква Cappello Chapeu Fedora Згусне Капи

DEN 1102.00
DEN 1296.00

Во форма достапна за нарачката


100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Главен Материјал : 100% Полиестер, Освен Прибор
Боја : Црвено Вино,Кафе,Сина,Бери, Виолетова,Кајсија Беж
Обод шапка : 10см/3.93"
Шапка Длабочина : 10см/3.93"
Шапка Дијаметар : 57.5 cm/22.63"
Погоден За Обемот на Главата : 56cm до 58cm/22.02" да 22.83"
Погоден За Сезона : Пролет,Есен,Зима
Пакет Содржи : 1*Шапка
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 0cm to1.5cm/0" на 0.59" грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум пред да ја купите.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1.Испорака
1. Примање на време = Обработка на време + Превозот време
2. Обработка На Време : Околу 3-7 Дена
3. Превозот Време : 25-41 Дена Од Ali Express Стандард На Превозот .
ве молиме проверете со вашиот превозот адреса се точни по вашата исплата во рок од 1-2 дена!
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји.
2.Враќање
1. Нема враќање, само размена .
2. Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар и такса за ракување,и објектот мора да биде во оригинална кутија, кога вашиот враќање на предмети.
Методи За Плаќање
http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Aliexpress Поддршка Виза картичка, Master Card, Western Union, Qiwi Web Money, Boleto и банкарски трансфер. Не поддржуваат paypal
1.Ако сè уште не примам предмети,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши секој проблем.
2.Ако добиете предмети задоволни,ве молиме оставете ме позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди,многу благодарен
3.Ако добиете предмети незадоволни,ве молиме да не ја напушти која и Неутрални или позитивни Негативни,контактирајте со нас.
3.Ве молиме не го отвори спорот ,Тоа не е се справи со било прашање и ќе боли и срцето.

Главните својства

Тип На Објект:
Fedoras
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Зимски кофа шапка
Стил:
Повик
Бренд Име:
FS
Материјал:
Полиестер
број:
М-163SCD2225

Избор на купувачот