Жешка Секси долна Облека Црно Тело чорапи Секси Мажи Тело Pantyhose Отвори Crotch Тесни Чорапи Транспарентен Pantyhose Секси Носии
Ново

Жешка Секси долна Облека Црно Тело чорапи Секси Мажи Тело Pantyhose Отвори Crotch Тесни Чорапи Транспарентен Pantyhose Секси

DEN 95.00
DEN 117.60

Во форма достапна за нарачката


********************************************* *****************************
Жешка Секси долна Облека Црно Тело чорапи Секси Мажи Тело Pantyhose Отвори Crotch Тесни Чорапи Транспарентен Pantyhose Секси Носии
****************************************************************************
Answer : ___________________________ Note : ние сме пакување во пластична кутија.поради меѓународниот превозот е долго време на патување.Кутија можеби ќе израмните на патот,ве молиме за разбирање.
Опис
100% Сосема Нов.
Стил :Секси Тело За Порибување
Боја :Како на слика покажува
Големина : Една големина (Просечна одговара на Големината на S - L)
Жешка, секси, диви, шармантна, таписерии
Многу удобен за носење!
Топло Предлог : Кога ќе примите објектот, ве молиме да се мијат со рака пред носење
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
За боја разлика : Совети Нашата веб страница претставува производ на објектите како блиску до реалниот боја, но се земе еден поинаков вид на светлина и екранот фактори, постои одредена боја, ве молам прости ми. Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. За Големина на : Може да биде некои алишта имаат малку мали,ве молиме имајте во предвид кога ќе закажете врз основа на вашето тело.Ви благодариме. Контакт Со Нас На :
Ако има било какви прашања во врска големи купување или сакате да дознаете повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ние сме среќни да одговориме на вашите прашања може да имате. За Експрес : Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз даночни !! Сите стоки што ќе изјават Облека или Модни Додатоци ,Нема секс збор за пакет. некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види јасна слика ,ве молиме контактирајте со нас.ние ќе го испратам до тебе,ви благодариме! производот е бесплатен превозот од " продавачот за Испорака Метод "," Yanwen Економски Воздух Mail " и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг " Економски Воздух Mail ", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина( само може да пратите кога тие во Кина ). Ако сакате целосно следење( трага сите route ),ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг регистар превозникот . За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена ,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас. Контакт со нас на : Позитивна Повратна информација е нашиот живот. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение . (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација). Бидејќи aliexpress смета НЕУТРАЛЕН повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек во природата. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.

Главните својства

Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Фланелен
Материјал:
Најлон,Rayon,Полиестер
Бренд Име:
Candiway
Број На Модел На:
BA05500010
Секси долна Облека Црно Тело чорапи:
Секси Мажи Тело Pantyhose Отвори Crotch Тесни Чорапи

Избор на купувачот