STAR WARS Alderaan Принцезата Leia Organa Самостојна Фустан Појас Костим девојки Cosplay Тенка Фустани ноќта на Вештерките Cosplay Костим за деца
Ново

STAR WARS Alderaan Принцезата Leia Organa Самостојна Фустан Појас Костим девојки Cosplay Тенка Фустани ноќта на Вештерките Cosplay

DEN 1550.00
DEN 1823.52

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница
STAR WARS Alderaan Принцезата Leia Organa Самостојна Фустан Појас Костим девојки Cosplay Тенка Фустани ноќта на Вештерките Cosplay Костим за деца,Бесплатен Превозот
Answer : ___________________________ Note :
1. Pls се Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.(Сите мерења во СМ и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Производот е foto

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Star Wars
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Фустани
Број На Модел На:
Star Wars Принцезата Leia Cosplay
Тип На Објект:
Се поставува
Пол:
Девојки
Знаци:
принцезата leia
Име:
принцезата leia cosplay
Извор:
Star Wars Костим
Тип На Производ:
STAR WARS Костим девојки Cosplay
Знаци:
STAR WARS Alderaan Принцезата Leia Organa Самостојна Фустан Cosplay Костим
забелешка:
2018 star wars Cosplay Костим
Ликовите 1:
Цртан Лик Костимите
Должина На Ракав:
Целосна
Компоненти:
Фустани,Појас
Број На Модел На:
20691
Материјал:
единствен облека

Избор на купувачот