НОВИ Вештачки Намамат 10pcs 10cm 7.8 g Риболов Справи со Риболов Црв Мека Намамат Риболов Мамки за Риболов Намамат Бесплатен превозот
Ново

НОВИ Вештачки Намамат 10pcs 10cm 7.8 g Риболов Справи со Риболов Црв Мека Намамат Риболов Мамки за Риболов Намамат Бесплатен

DEN 308.00
DEN 362.40

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики : 10 Pcs мека мамки за рибарите кои сакаат да DIY свои мами. Лесен за употреба. Висат нив да риболов кука и тие ќе бидат живи во вода. Риба во облик на дизајнирање, креирање живот-како пливање на дејствија во вода, грабање на вниманието на риба. Риби мирис ги привлекува риба да се чувствува. Користење на еколошки-пријателски ПВЦ материјал, обновливи и долгорочно да се сочува. Погоден за различни aquatorium и различни видови на риби, прекрасен алатки за љубителите на риболов.

Главните својства

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
daer-5
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Должина:
10cm
Тежина:
7.8 g
Број на Производи:
10pcs

Избор на купувачот