Жените Ахат Водат Хривнија за Apple Види Бенд за iWatch Seies 1/2/3 42mm 38mm врвка за околу Рака Види Бенд Појас
Ново

Жените Ахат Водат Хривнија за Apple Види Бенд за iWatch Seies 1/2/3 42mm 38mm врвка за околу Рака Види Бенд Појас

DEN 748.00
DEN 1151.52

Во форма достапна за нарачката


Жените Ахат Водат Хривнија за Apple Види Бенд за i Watch Серија 1/2/3 42mm 38mm врвка за околу Рака Види Бенд Појас
Компатибилен за сите верзии на Apple Види Серија 1/2/3
Карактеристики :
100% сосема нов, e asy да се инсталира и да ги тргнеме.
42mm еластична лента наменета за зглобовите 6.2"-7.3"(157-185mm).
38mm еластична лента наменета за зглобовите 5.9"-6.9"(150-175mm).
Моден дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни.
Најдобар подарок за себе и за пријатели! Доаѓаат со мало подарок кутија!
Пакет Содржина :
1x Ахат Водат Нараквица со Адаптери (Види Не е вклучена)

Главните својства

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
се водат хривнија
Број На Модел На:
Ахат Бенд
Бендот Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
DAHASE
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
15cm
Компатибилен Модел:
За Apple Види Серија 1/2/3

Избор на купувачот