Нова Мода Плима На Женски Торба Еден Рамо Дијамант Решетки Синџирот Торба Слободно Рака Торба
Ново

Нова Мода Плима На Женски Торба Еден Рамо Дијамант Решетки Синџирот Торба Слободно Рака Торба

DEN 792.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Повод:
Партија
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Бренд Име:
hotionfire
Тврдост:
Тешко
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Размавта
Број На Модел На:
HB9
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Затворање Тип:
маска
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој

Избор на купувачот