1 СДС Макс Да СДС Плус Чак Адаптер Конвертор месо тело Брзо се вклопуваат за Bosch Hilti Makita
Ново

1 СДС Макс Да СДС Плус Чак Адаптер Конвертор месо тело Брзо се вклопуваат за Bosch Hilti Makita

DEN 858.00
DEN 963.84

Во форма достапна за нарачката


100% сосема нов и висок квалитет
Пакетот вклучува : Материјал : Хром vanadium челик Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : СДС Макс Да СДС Плус Адаптер Одговара за Бош, Hilti И Makita Високо Квалитетна Професионална Адаптер, Издржливост Е Целосно Осигуран. Ви дозволува да Го Користите На Било СДС Плус Вежба Битови Во СДС Max Ротари Чекан Вежба. Одговара на Сите Стандардни СДС Max Вежби. Тип на СДС Макс Да СДС Плус Адаптер Целокупната Должина 220mm. Големина : 1mm=0.0394 инчен, 1cm=0.394 инчен Количина : 1 PC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1x СДС Макс Да СДС Плус Адаптер

Главните својства

Бренд Име:
YOFE
Тип:
Основни Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
C18-1E0788
Материјал:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Должина:
22cm

Избор на купувачот