Гроздобер Злато Синџир Кристално Стакло Буци Ѓердан Изјава Лигавче Ѓердан Обетки
Ново

Гроздобер Злато Синџир Кристално Стакло Буци Ѓердан Изјава Лигавче Ѓердан Обетки

DEN 677.00
DEN 768.96

Во форма достапна за нарачката


Нови Пристигнување Накит Синџир На Модни Рачно Изработени Топла Буци Ѓердан
Опис
Ве молиме Имајте во предвид : Сите тежини и димензии се приближната Количина : 1 сет Ѓердан : 440-500 мм или 17.32-19.69 инчен Pendant : 35 мм или 1.38 инчен Обетки : 30*60 mm или 1.18*2.36 инчен ( големи) Тежина : 180grams
Ве молиме имајте во предвид : Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,и не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ве молиме да се разбере тоа.
SJ218760
SJ218770
SJ218780
SJ218790
SJ218800
SJ218810
SJ218820
SJ218830

Превозот Информации :
Пакет : 1. Сите накит ќе биде внимателно.
2. спакувани и испратени до вас во безбедна состојба. 3. Секој објект со opp пакување. Спецификација : ^ Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! ^ Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Политика на враќање 1, Ние наплата или размена ако објектот е оштетени или изгубени. 2, ве Молиме контактирајте со нас пред да ја врати стоката.
Повратни информации 1, Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезда за нас. Ние ќе го прават истото за вас. 2, ве Молиме да не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред e-mail на вашиот проблем за нас. Ние мора да помогне да се реши проблемот.немојте да се грижите за тоа.
САД$ 10.50 /парче
САД$ 10.50 /парче
САД$ 16.40 /парче
САД$ 9.83 /парче
САД$ 9.83 /парче
САД$ 6.12 /парче
САД$ 6.12 /парче
САД$ 5.25 /парче

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
JEROLLIN
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Ѓердан, 1 Пар Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
SJ218760
Метали Тип:
Смола
is_customized:
Yes

Избор на купувачот