AMYA Накит 30мм Делфин Школка Месеци Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик pendant Парфем Diffuser Locket Ѓердан
Ново

AMYA Накит 30мм Делфин Школка Месеци Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик pendant Парфем Diffuser Locket Ѓердан

DEN 190.00
DEN 364.80

Во форма достапна за нарачката


AMYA Сребрен Накит
30мм Магнет Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket , вклучуваат 1pcs 2.4 mm 24inch топката синџир и 10pcs Перат Замена Влошки
за нас
1.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас
2. Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHLFEDEX ЕМС .
3.Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
4.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
1. Како да се цел?
2. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
3. Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.
4 Нашите пакување
5. По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите . Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy.
Ние би сакале да ги реши сите проблеми.
Pls пријателски остави позитивни feeback. Ви благодарам многу!!!

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
Бренд Име:
AMYA
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
30мм

Избор на купувачот