Џон reen Цитат Ѓердан Keyring Вина Во Нашите Ѕвезди Долго За Алјаска TFIOS Во Itals Хартија Градови keychain
Ново

Џон reen Цитат Ѓердан Keyring Вина Во Нашите Ѕвезди Долго За Алјаска TFIOS Во Itals Хартија Градови keychain

DEN 95.00
DEN 182.40

Во форма достапна за нарачката


На приврзоци мерка приближно 1.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.4 инчи висок и 1 инчен широк. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".com
EMS
Околу 5-7 дена
www.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Материјал : цинк легура
Cabochon големина : 25mm
Синџир должина : 50cm
B4254 Јован Зелена, 'јас сум На тобоганот Дека Само Оди Нагоре', Грешката Во Нашите Ѕвезди Понуда
B4255 Јован Зелена, 'Моите Мисли Се Ѕвездите', Грешката Во Нашите Ѕвезди Понуда
B4256 Јован Зелена, "Ако Луѓето Беа Дожд', Во Потрага По Алјаска Понуда
B5257 Јован Зелена, 'Некои Infinities', Грешката Во Нашите Ѕвезди Понуда
B4258 Јован Зелена, 'Светот, Не Е Една Желба-Доделување на Фабриката', TFIOS, Грешката Во Нашите Ѕвезди Понуда
B4259 Јован Зелена, "Некои Луѓе Имаат Музика", Ќе Grayson, Ќе Grayson Понуда
B4260 Јован Зелена, 'Ми Се Допаѓа Мојот Избор', Грешката Во Нашите Ѕвезди Понуда
B4261 Јован Зелена, 'Градот Бил Хартија, Но Сеќавањата Не Беа', Хартија Градови Понуда
B4262 Јован Зелена, 'Моите Мисли Се Ѕвездите', TFIOS, Грешката Во Нашите Ѕвезди Понуда
B4263 Јован Зелена, 'Свет Не Е Желба Доделување На Фабриката', Грешката Во Нашите Ѕвезди Понуда
B4264 Јован Зелена, 'Нашата Мала Бесконечност', Грешката Во Нашите Ѕвезди Понуда
B4265 Јован Зелена, 'паднав Во Љубов", Во Закосени букви, TFIOS, Грешката Во Нашите Ѕвезди Понуда
B4266 Јован Зелена, 'паднав Во Љубов', TFIOS, Грешката Во Нашите Ѕвезди Понуда
B4267 Јован Зелена, 'Моите Мисли Се Ѕвезди Јас Не Се Разбирам Во Соѕвездија', Грешката Во Нашите Ѕвезди Понуда
B4268 Јован Зелена, 'Некои Infinities Се Поголеми Од Други Infinities', Грешката Во Нашите Ѕвезди Понуда
B4269 Јован Зелена, 'Како И Подигање На Вашиот Појадок Жита', Хартија Градови Понуда
B4270 Јован Зелена, 'Она Што Предавничка Нешто Да Веруваат', Хартија Градови Понуда
B4271 Јован Зелена, 'Во Ред', Грешката Во Нашите Ѕвезди Понуда
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Ние користиме професионална печатач и висок квалитет на слика хартија за да се обезбеди слика е од одличен квалитет.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Само треба на слики и примероци. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.

Главните својства

Главниот Камен Боја:
ѓердан, keyring
Бренд Име:
yaolu
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
Писмо
Pendant Големина:
25mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на купувачот