7.9 Аквариум Декорација Вештачка Смола Симулирани Rockery Украси за Риба Резервоарот Acuarios Лажни Пештерата Карпи Оркестарот Додатоци
Ново

7.9 Аквариум Декорација Вештачка Смола Симулирани Rockery Украси за Риба Резервоарот Acuarios Лажни Пештерата Карпи Оркестарот

DEN 822.00
DEN 893.28

Во форма достапна за нарачката


7.9" Аквариум Декорација Вештачка Смола Симулирани Rockery Украси за Риба Резервоарот Acuarios Лажни Пештерата Карпи Оркестарот Додатоци

Главните својства

Големина:
L 7point9 inch
Тип:
Риба
Водни Украси Тип:
Декоративни Карпи
Бренд Име:
Saim
Материјал:
Смола
Тежина:
285g
Број На Модел На:
B0000011907
Големина:
8*15.5*20cm/3.1*6.1*7.9inch
Тип:
Смола Симулирани Rockery
дизајн:
Пештерата Карпи
Стил:
аквариум декорација

Избор на купувачот