Самовила Опашка Wendy Marvell Cosplay Чевли Чизми Сопствени Направени Црвена
Ново

Самовила Опашка Wendy Marvell Cosplay Чевли Чизми Сопствени Направени Црвена

DEN 2395.20

Во форма достапна за нарачката


Препорачуваме за Вас
Самовила Опашка Wendy Marvell Cosplay Чевли Чизми Сопствени Направени
Ткаенини : СТП Кожа
Ве молиме да Напомена : Чевли Големина Опции се Кина Стандард, ве Молиме погледнете го следново Чевли Големина на Табелата за да го најдете вашиот одговара на Големината.
Ако не можете да најдете една големина одговара, можете да изберете Сопствени Направени Услуга, ве Молиме Оставете ни една порака за вашиот следниве мерења :
1.Пол
2.подигнете висина
3.нозете должина
4.нозете ширина
5.на widthest обемот на теле
Како да се Измери себе
Чевли Одлуки време е околу 5-7 дена, Што време е за 7-12 дена во текот на зафатен време. Ако ви треба предмети во брзање или ќе имаат рок, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на една цел.

Главните својства

боја:
Машки, Женски
Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Пол:
Унисекс
Извор:
Самовила Опашка
Извор Тип:
Аниме
Посебни Употреба:
Носии
Знаци:
wendy marvell

Избор на купувачот