1PC 28mm/30мм Фрлија Челик Пневматик Гуми Промени Duckhead Планината Demount Глава
Ново

1PC 28mm/30мм Фрлија Челик Пневматик Гуми Промени Duckhead Планината Demount Глава

DEN 864.00
DEN 1079.52

Во форма достапна за нарачката


Опис :
Боја : Сребрена
Материјал : Фрли челик
Големина на :
Мали
Должина x Ширина : 190mm х 105mm / 7.5" x 4.1"
Инсталирање Дупка со Дијаметар : 28mm / 1.2"
Голем
Должина x Ширина : 190mm х 105mm / 7.5" x 4.1"
Инсталирање Дупка со Дијаметар : 30мм / 1.2"
Пакет Се Вклучени :
1 x Гуми Промени Патка Глава
Функција :
- Soomth suface, го намалува триењето, лесен за употреба.
- Направен од екипа челик, издржливи.
Напомена :
1、ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2、бојата може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере

Главните својства

боја:
30мм, 28mm
Бренд Име:
Autoleader
Материјал:
Најлон Пластика

Избор на купувачот