Неколку пижами Лето Жените кратки ракави памук љубители sleepwear писмо мрачно плус големина тенка дневна Pajama сет
Ново

Неколку пижами Лето Жените кратки ракави памук љубители sleepwear писмо мрачно плус големина тенка дневна Pajama сет

DEN 1055.00
DEN 1185.12

Во форма достапна за нарачката

детали за производот
Жените
Големина M Одговара За Висина 155-160 CM, Одговара За Губење на 44-50 KG
Големина L Одговара За Висина 161-167 CM, Одговара За Губење на 50-60 KG
Големина XL Одговара За Висина 168-172 CM, Одговара За Губење на 60-67.5 КГ
Големина 2 XL Одговара За Висина 158-172 CM, Одговара За Губење на 67.5-75 KG
Големина 3 XL Одговара За Висина 158-172 CM, Одговара За Губење на 75-85 KG
Мажи
Големина L Одговара За Висина 165-170 CM, Одговара За Губење на 50-65 KG
Големина XL Одговара За Висина 171-176 CM, Одговара За Губење на 65-75 KG
Големина XXL Одговара За Висина 177-182 CM, Одговара За Губење на 75-87.5 КГ
Големина 3 XL Одговара За Висина 170-185 CM, Одговара За Губење на 87.5-100 KG
Големина 4 XL Одговара За Висина 170-185 CM, Одговара За Губење на 100-117.5 КГ
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .
Објектите се добро спакувани со торба за пакување цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ). Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка. (Во рок од 3 дена)
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Вашето задоволство, нашите извршување!

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Бренд Име:
Tonmodi
Јака:
Околу Врат
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Шарени
Должина:
Shorts
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
број:
2 парчиња
Дебелина:
Тенка
Долги панталони:
Шорцеви
компонента содржина:
над 95%
летаат панталони:
гумени бендот
пред да летаат:
Pullover
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Шарени, Печатење
Јака:
О Деколте

Избор на купувачот