Мајка&Грашок 1366 Бесплатен Превозот Жирафа Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Калап Сапун Мувла Храна Одделение
Ново

Мајка&Грашок 1366 Бесплатен Превозот Жирафа Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Калап Сапун Мувла Храна Одделение

DEN 169.00
DEN 292.32

Во форма достапна за нарачката


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 8.5*9.3*1.9 cm
Тежина : 75g

Главните својства

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Број На Модел На:
MP1366
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,

Избор на купувачот