Благодатта Јуни(TM) 2017Hot Продажба Плоштадот Кристал Клип на Обетки без пирсинг за Жените партија Мода Накит needn не уво дупка
Ново

Благодатта Јуни(TM) 2017Hot Продажба Плоштадот Кристал Клип на Обетки без пирсинг за Жените партија Мода Накит needn не уво дупка

DEN 98.00
DEN 135.84

Во форма достапна за нарачката


100% нов бренд фабрика директни трговија на големо клип на обетки без пирсинг
Материјал : цинк легура+стакло+кристал
Одговара за Свадба, забава, Клуб,Церемонија и оваа убава сребро позлатен, кристал клип обетки е украсен со пенливи rhinestones и погодни да се носат needn не уво дупка обетки уникатен дизајн!
Големина : approx0.78*0.78 инчи/2*2cm
Тежина : 4g/0.14 оз
пакет се вклучени : 1pair*клип обетки
Нема алергија,Ниту избледи,отпорни против ,лесно да се заштитат ,со висок квалитет метал тип

Главните својства

Бренд Име:
БЛАГОДАТТА ЈУНИ
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
XHEJ88
Пол:
Жените
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Накит:
клипот на обетки за жени
Occassion:
Свадба додатоци ,партија ,дневна,подароци ,жените фустани
Камен:
Луксузна Кристал
боја:
сребро позлатен
Стил:
клипот на обетки нема прободен
Пакување:
OPP вреќа
Фабриката driect трговија на големо:
Yes
Е personlized :
Yes

Избор на купувачот